THY 79 bin 54 hacıyı eve taşıyacak

Kutsal Hac yolculuğunu tamamlayan Türk hacıların geri dönüş yolculuğu başladı. Türk Hava Yolları, 14 Temmuz’a kadar sürecek 336 tarife ile Medine ve Cidde’den 79 bin 54 hacıyı evlerine taşıyacak. Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, konuyla ilgili yaptığı paylaşımda, hac seferlerinin 21 Haziran’da başladığını söyledi.

Bolat, “21 Haziran’da başlayıp 14 Temmuz’a kadar sürecek 336 tarife ve hac seferlerimizle Medine ve Cidde’den 79 bin 54 Hacı yolcumuzu geri evlerine ve sevdiklerine ulaştıracağız. Öncelikle hacılarımızın yaptıkları ibadetlerin ve dualarının kabul olmasını diliyorum” dedi.

EL YAZMASI KURAN-I KERİM HEDİYE EDİLİYOR

THY’nin 1950’lerde başlayan hacılara hizmet kervanına her geçen yıl hizmet kalitesini artırarak devam ettiğini kaydeden Bolat, “Gidişlerde hacı adaylarımıza dağıttığımız ödüllü hac kitimiz ve şemsiyelerimiz ile hac boyunca ibadetleri sırasında yanlarında olduğumuz gibi dönüş seferlerimizde de hatıra olarak el yazması Kuranı Kerim hediyemizle bu önemli seyahatlerinden sonrada yanlarında olmaya devam ediyoruz” değerlendirmesini yaptı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir