Ayşegül Yıldız’dan Aydemir Akbaş’a bayram ziyareti! ‘Dualarınızı eksik etmeyin’

Aydemir Akbaş, Ocak 2023’te sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile kansere yakalandığını duyurmuştu: Yaklaşık 15 günlük tetkiklerin ardından kanser olduğum netleşti. 10 sene önce de benzer şekilde olmuş ve atlatmıştım. Tedavim başladı. Şu an kendimi gayet iyi hissediyorum, umarım böyle hissetmeye devam eder ve tekrar atlatırım. İlk benden duyun istedim. Yazmaya ve çalışmaya devam.

“İNADIM İNAT KANSER; YENECEĞİM”

Geçtiğimiz yıllarda gırtlak kanserini yenen usta oyuncu, kısa süre sonra “Herkes arıyor, yakınlarım merak ediyor, üzülüyor. Böyle hassas bir durumda ‘öldü’, ‘yoğun bakımda’ gibi haberlere itibar etmeyin” mesajını taşıyan bir video yayınlamıştı.

Sapasağlamım, ayaktayım. İçeride 1-2 yerde sorun var. Geçen sefer de gırtlak kanseri çıkmıştı, yenmiştim. Yeneceğim, yeneceğim. Bende Arnavutluk var, hem de lazlık var. İnadım inat, yeneceğim.

BAYRAMDA SÜRPRİZ ZİYARET

İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız, Ramazan Bayramı’nda Aydemir Akbaş’ı ziyaret etti. Yıldız, usta oyuncu ile fotoğrafını sosyal medyada paylaşmayı ihmal etmedi.

“ÇOK GÜZEL, ÇOK ÖZEL BİR ADAM”

Şuraya da bir yakışıklıyla kutlanmış bir bayram fotoğrafı koyalım. Aydoşumla bayram hatıramız. Aydemir abi çok güzel, çok özel bir adamdır. Bendeki yeri de çok ayrıdır. Önümüzdeki hafta küçük bir tedavi süreci var, dualarınızı eksik etmeyin lütfen.

“DÜNYAYI KURTARDIK”

27 Şubat 2023 tarihinde de Aydemir Akbaş’ı ziyaret eden Ayşegül Yıldız, birlikte çekilen bu kareyi Instagram hesabından yayınlamıştı.

Aydemir abiyle buluştuk. Bazı sıkıntılar olsa da inanıyorum ki bunlar da geçecek inşallah. Her şeyden uzun uzun konuşup, dünyayı kurtardık. Kâh güldük, kâh hüzünlendik. O her zamanki gibi, yerinde duramayan ateş böceği gibiydi yine. Bu sıkıntılı ve zor zamanlardan geçerken onu görmek iyi geldi. Özlemiş, özlemişim.

88 yaşındaki sanatçı, Ayşegül Yıldız’a, “Ayağına sağlık. Çok mutlu ettin, var ol” yorumuyla teşekkür etmişti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir